Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Spider-Man » Ultimate Spider-Man #32

Ultimate Spider-Man #32

Ultimate Spider-Man #32

"Just A Guy"

Postacie
Cytat

Mary Jane Watson: "I love you, Peter. I just can't do this."
Peter Parker: "So, what? We're done?"
Mary Jane Watson: "Yeah."

Streszczenie

Dom Parkerów. May dodzwania się do Ginger Stacy, ale kobieta okazuje się nie być zainteresowana zajęciem się swoją córką. Gwen słyszy tą rozmowę i stwierdza, że jest tak, jak mówiła – jej matka to podła osoba.

Jeden z nowojorskich banków. Spider-Man obserwuje swojego sobowtóra, który grozi paralizatorem zakładniczce. Nagle Parker trafia go wiązką pajęczyny w rękę, po czym szybko przyciąga do siebie i uderza pięścią, krzycząc, że dziś zabił policjanta. Sobowtór próbuje uciec, ale Peter chwyta go i dalej okłada. Złodziej mówi, że odda mu cały łup, jeżeli go wypuści, ale Spider-Man go nie słucha. Pyta się, dlaczego wybrał akurat jego kostium. Przestępca wyjaśnia, że po prostu uważał to za dobry pomysł i nie było w tym nic osobistego. Mówi, że jest tylko nic nie znaczącym facetem. Parker zwraca mu uwagę, że przez niego wszyscy myślą, że to on zabił kapitana Stacy’ego, i boją się go, ponieważ „nic nie znaczący facet” chciał się popisywać. Spider-Man zaczyna go dusić, ale w porę opamiętuje się.

Przed bankiem kapitan De Wolfe zauważa, że zakładnicy wybiegają z budynku. Po chwili wkracza ze swoim oddziałem do środka i znajduje złodzieja związanego siecią z kartką podpisaną „od prawdziwego Spider-Mana”. Mężczyzna przyznaje się do wszystkiego.

Peter zdaje sobie sprawę, że prawie zabił człowieka gołymi rękoma. Wraca do domu, przed którym znajduje May, która mówi mu, że muszą porozmawiać o Gwen. W środku dziewczyna pakuje swoje rzeczy. Kiedy Parkerowie ją znajdują, mówi, że chce pojechać do mieszkającej w Minnesocie ciotki, której nigdy nie widziała. May mówi, że rozmawiała z Peterem i oboje chcą, aby Gwen została z nimi.

Następnego dnia w Midtown High. Peter mówi Mary Jane, że Gwen zamieszka u nich. Dziewczyna odpowiada, że ich związek nie jest taki, jakim go sobie wyobrażała. Boi się, że przez Spider-Mana któreś z nich zginie. Wyznaje, że ma koszmary po porwaniu przez Green Goblina. Dodatkowo teraz chłopak mieszka z Gwen, co do której Mary Jane jest przekonana, że go kocha, i nie ma zamiaru być jak jej matka, która udaje, że jej ojciec jej nie zdradza, chociaż wszyscy o tym wiedzą. Chłopak mówi, że nie wiedział o tym, na co Mary Jane stwierdza, że nigdy nie rozmawiają o niej, tylko o jego sprawach. Dziewczyna mówi, że kocha Petera, ale nie może z nim być w taki sposób, po czym odchodzi.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Ultimate Spider-Man #32

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.