Avalon » Serie komiksowe » Dark Reign: Elektra » Dark Reign: Elektra #4

Dark Reign: Elektra #4

Postacie
Zapowiedź

Elektra może i jest najlepszym zabójcą na świecie, ale czy ma to jakieś znaczenie, jeśli wszyscy pozostali zabójcy na zachodniej części globu chcą jej głowy, za którą wyznaczono nagrodę? I kto ich nasłał? Niestety, Elektra może się tego nigdy nie dowiedzieć, jeśli nie przeżyje kolejnego starcia z Bullseyem. Gościnnie Wolverine.

Cytat

Elektra, tracąc przytomność: "I could kill you easily".

Streszczenie

Nowy Jork. Night Nurse dzwoni do znajomego, informując go o kiepskiej sytuacji, w jakiej znalazła się Elektra. Rozmówca każe jej uciekać i mówi, że jest w drodze na miejsce.

Na dachu budynku, Elektra pojawia się tuż za Hawkeyem. Zabójczynię ogarnia przerażenie, gdy po głosie rozpoznaje jego prawdziwą tożsamość. Po chwili jest jednak gotowa do walki. Bullseye wyjmuje pocisk z karabinu i rzuca nim w El. Udaje jej się zrobić unik i złapać nabój, po czym atakuje przeciwnika. Po krótkiej walce, na dachu zjawia się rudowłosa najemniczka, która rzuca się do ciała martwego brata. Bullseye wystrzeliwuje strzałę w jej kierunku, ale Elektra łapie ją, zanim zdąża trafić w cel. Okazuje się, że strzała była pokryta kolcami z trucizną, która natychmiast zaczyna oddziaływać na El. Bullseye kopnięciem strąca ją z dachu.

Laboratorium H.A.M.M.E.R.. Osborn kontynuuje tortury pojmanych Skrullów. Do pomieszczenia wchodzi Hand z nowymi informacjami w sprawie Elektry. Udało jej się wyśledzić konto, z którego Paladin otrzymał zaliczkę. Okazuje się, iż jest to konto należące do S.H.I.E.L.D. i znajduje się na nim suma, którą zaoferowano za śmierć Elektry. Dalszy ślad prowadzi do jednego z Helicarrierów S.H.I.E.L.D. o nazwie "Blackhawk", który kiedyś rozbił się w małym miasteczku w Arkansas. Z raportów wynika, iż jego katastrofa była spowodowana atakiem istot o nadprzyrodzonych zdolnościach pod dowództwem Elektry Natchios. Niestety, nie wiadomo, czy w tym czasie miejsce zabójczyni zajmował Skrull. Norman wpada na pomysł, kogo mógłby przesłuchać, aby zdobyć te informacje.

Elektra w końcu puszcza się poręczy schodów przeciwpożarowych i spada na ziemię, gdzie już czeka na nią Bullseye. Ostatkiem sił El podnosi się i atakuje przeciwnika. Udaje jej się przeskoczyć Bullseye'a, po czym przebija go na wylot jedną z jego strzał. Nagle zjawia się rudowłosa najemniczka z rządzą zemsty na psychopacie. Ten jednak oddala się do czekającego za rogiem transportera H.A.M.M.E.R. Lekarz zajmuje się Bullseyem, a specjalny oddział uderzeniowy zostaje wysłany z misją dorwania Elektry.

Rudowłosa stoi nad półprzytomną Elektrą, gotowa ją zabić, jednak sama zostaje raniona przez żołnierzy H.A.M.M.E.R., którzy mają zadanie zabicie wszystkich zamieszanych osób. W tym momencie pojawia się Wolverine i likwiduje cały oddział.

Autor: Foxdie

Galeria numeru

Dark Reign: Elektra #4 Dark Reign: Elektra #4 Dark Reign: Elektra #4 Dark Reign: Elektra #4 Dark Reign: Elektra #4 Dark Reign: Elektra #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.