Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Spider-Man » Ultimate Spider-Man #37

Ultimate Spider-Man #37

Postacie
Cytat

Peter Parker (do Mary Jane): "The reason nothing is going on with me and Gwen... The reason nothing will ever be going on between me and Gwen is I'm not in love with her. And the reason I can't sleep, the reason I'm here in the middle of all this is... is because I'm in love with you."

Streszczenie

Dom Parkerów. Peter budzi się z koszmaru, w którym przeżywał jeszcze raz wcześniejsze wydarzenia i sytuację, w której pod wpływem stroju prawie zabił ściganego przez siebie przestępcę. Wychodzi na zewnątrz, idzie do domu Watsonów i puka w okno pokoju Mary Jane. Dziewczyna budzi się i zauważa Petera stojącego na trawniku, a następnie wychodzi na ganek i zaczyna rozmowę. Mówi, że widziała go w czarnym kostiumie, ale Peter stwierdza, że to był błąd, i pyta się, czy Mary Jane tęskni za nim. Ona mówi, że tak i jest jej przykro, kiedy widuje Parkera z Gwen. Chłopak zapewnia ją, że on i Stacy nie chodzą ze sobą. Po chwili milczenia mówi, że dzisiejszego wieczoru prawie zabił człowieka. Powtarza, że bardzo za nią tęskni i gdyby wiedział wcześniej o sprawie z jej ojcem, to by ją wspierał i nadal chce to robić, ponieważ kocha ją. Mary Jane mówi, że się boi, ponieważ ich życie nie jest normalne i wraca do domu.

Laboratorium Uniwersytetu Empire State, następnego dnia. Sprzątaczka znajduje na podłodze czarną masę, z której wydobywa się głos. Strój pochłania kobietę i po chwili najpierw przybiera postać Eddiego, a potem taką podobną do Spider-Mana noszącego czarny kostium. Wewnątrz Venoma Eddie czuje głód i ból wywołany przez strój. Hałas zwabia dwóch strażników, którzy na widok potwora wzywają pomoc, ale Brock szybko ich pokonuje i pożera.

Midtown High. Podczas jednej z lekcji odzywa się pajęczy zmysł Petera. Chłopak dziwi się i przez chwilę myśli, że traci kontrolę nad swoimi zdolnościami, ale wtedy za oknem zauważa Venoma. Myśli, że to strój, który nosił poprzedniego dnia, przejął część jego wspomnień, kiedy byli połączeni i przybył do liceum, nie wiedząc tak naprawdę dlaczego, więc wymyka się na zewnątrz i wychodzi mu na spotkanie. Wtedy jednak odkrywa, że się pomylił: Venom przemawia głosem Eddiego i mówi, że ich ojcowie zginęli, aby go stworzyć, i teraz to samo spotka Petera.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Ultimate Spider-Man #37

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.