Avalon » Serie komiksowe » Dark Avengers » Dark Avengers #15

Dark Avengers #15

Postacie
Zapowiedź

W środku oblężenia Ms. Marvel i Hawkeye ujawniają swoje prawdziwe plany i związek, jaki ich łączy.

Streszczenie

Avengers Tower. Odbywa się spotkanie Cabal. Doom odmawia wykonania polecenia Normana. Ten grozi użyciem swojej tajnej broni. Victor jednak nie daje się zastraszyć. Do pomieszczenia wkracza Void, który potężnym wybuchem niszczy Doombota.

Kilka pięter niżej Victoria Hand śpi przy biurku. Zostaje obudzona przez swojego szefa. Osborn każe natychmiast ewakuować budynek. Kiedy kobieta widzi atak owadzich robotów na monitorach od razu przystępuje do wykonania rozkazów. Podczas, gdy wszyscy Avengers biegną na dach, Iron Patriot każe Voidowi sprowadzić Sentry'ego. Po chwili bohater jest już na miejscu. Wszyscy Avengers zgodnie z rozkazem wchodzą do Quinjeta i odlatują. Wyjątkiem jest Bullseye. Ten odnajduje Lindy Reynolds i odlatuje z nią helikopterem. Mówi, jej, że zgodnie z poleceniem jej męża zabierze ją w bezpieczne miejsce. Jego odlot widzi Victoria, która nie może zrozumieć, co się dzieje. Na pokładzie śmigłowca kobieta czuje się niepewnie, ale Lester stara się ją zagadać. Stara się od niej dowiedzieć, w jaki sposób zdobyła Boba. W końcu dusi ją, a ciało wyrzuca do oceanu.

W Avengers Tower Sentry ostatecznie niszczy Doombota i mechaniczne owady. Kiedy pozostali Avengers lądują, Bob chce się dowiedzieć, gdzie jest jego żona. Hawkeye ze smutkiem informuje go, że popełniła samobójstwo. Nie mogła znieść zagrożenia ze strony jej męża i skoczyła do oceanu. Próbował ją ratować, ale wszystko potoczyło się za szybko. Sentry przemienia się w Voida. Nie wierzy Lesterowi i chce go zabić. Bullseye dalej opowiada swoją bajeczkę, podczas gdy Iron Patriot i Ares starają się przytrzymać potwora. Zrozpaczony Sentry odlatuje na poszukiwania ciała żony. Osborn każe Victorii wysłać oddział na pomoc w poszukiwaniach oraz poinformować Biały Dom o ataku terrorystycznym ze strony Latverii. Hand pyta się go, czy to prawdziwa informacja. Norman odpiera, że nie okłamałby zwierzchników. Następnie odchodzi porozmawiać z Hawkeyem. Lester porozumiewawczo uśmiecha się do szefa. Widzi to Victoria, która wreszcie rozumie, co się stało.

Autor: Spell

Galeria numeru

Dark Avengers #15 Dark Avengers #15 Dark Avengers #15 Dark Avengers #15 Dark Avengers #15 Dark Avengers #15 Dark Avengers #15 Dark Avengers #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.