Wiadomości: Strażnicy Galaktyki vol. 2 – ruszyła sprzedaż biletów!

Strażnicy Galaktyki vol. 2 – ruszyła sprzedaż biletów!

2017-04-21 12:59:31 - źródło: Informacja prasowa

Minęło ponad 2 lata, odkąd Strażnicy Galaktyki podbili serca widzów i krytyków na całym świecie. Nic więc dziwnego, że wiadomość o rozpoczęciu zdjęć do drugiej części przeboju Marvel Studios wstrząsnęła całą galaktyką. 


Po wielkim wybuchu radości, nadszedł długi czas oczekiwania. Cierpliwość jednak popłaca, czego niewątpliwie dowodzą pierwsze reakcje po pokazie najnowszego filmu Marvela Strażnicy Galaktyki vol. 2: "Ta część jest ekscytująca, totalnie zabawna, przepiękna i w dodatku…wzruszająca!” Nie przesadzę jeśli powiem, że Strażnicy Galaktyki vol. 2 to Marvel w najlepszym wydaniu, wielka przygoda z głębokim przesłaniem."

Gotowi na najbardziej wariacką przygodę w galaktyce? Strażnicy Galaktyki vol. 2 w kinach od 5 maja. Bilety już w sprzedaży!

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków - Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu. W filmie Strażnicy Galaktyki vol. 2 powrócą niezastąpione gwiazdy oryginalnej obsady: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista oraz Vin Diesel jako Groot i Bradley Cooper jako Rocket. Za kamerą ponownie stanął James Gunn.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.