Wiadomości: Przegląd Dnia - 20.06.2018

Przegląd Dnia - 20.06.2018

2018-06-20 23:41:45 - Redakcja - źródło: Różne

Według doniesień Disney podwyższa stawkę oferowaną za udziały Foxa wystawione na sprzedaż, po tym, jak przebił go Comcast. Mike Colter streszcza pierwszy sezon serialu Luke Cage, pojawia się także zapowiedź ścieżki dźwiękowej do drugiego sezonu. Szczegóły tych newsów oraz m.in. zapowiedź nowego serialu odcinka Cloak & Dagger znajdziecie w rozwinięciu.

* Na zbliżającym się Comic Con w San Diego odbywającym się w dniach 19-22 lipca prawdopodobnie nie zobaczymy promocji żadnego z nadchodzących filmów z MCU. Fani mają jednak być świadkami panelu poświęconego 2. sezonowi serialu Iron Fist od Netfliksa. Na konwencie pojawi się także Jon Bernthal, co może sugerować, iż może dojść do połączenia panelu promującego 2. sezon The Punisher. Nie wyklucza się również, że być może do tego grona dołączy także 3. sezon Daredevila, do którego zdjęcia niedawno zostały zakończone.

* W najnowszym odcinku Marvel's The Pull List prowadzący przyglądają się ich zdaniem najciekawszym komiksom, jakie Marvel wydał w tym tygodniu.* Ścieżka dźwiękowa do 2. sezonu serialu pt. Luke Cage pojawi się tego samego dnia co nowe odcinki. W albumie powrócą Ali Shaheed Muhammad i Adrian Younge, którzy zdobyli uznanie krytyków za swoją pracę przy ścieżce dźwiękową do 1. sezonu. Dodatkowo usłyszymy tam piosenkę Kings Paradise autorstwa Williama Griffina, Younge i Muhammada. Inspiracją do stworzenia nowych utworów do 2. sezonu Luke'a Cage były m.in. seriale telewizyjne jak np. Kojak, Baretta, czy Incredible Hulk, a nawet filmy Alfreda Hitchocka, czy obrazy z cyklu Mission: Impossible. Na płycie znajdą się także utwory autorstwa m.in. Joi i Christone'a „Kingfish” Ingrama. 

*  Aktor Mike Colter, odtwórca głównej roli w serialu Luke Cage, w nieco ponad 10-minutowym materiale wideo stworzonym dla kanału Vanity Fair omawia najważniejsze wydarzenia z pierwszego sezonu tuż przed premierą 2. sezonu, która nastąpi już w ten piątek.* Wygląda na, to, że FOX jest coraz bliżej zakończenia sprzedaży swoich akcji, ponieważ firma ta przyjęła najnowszą, a zarazem największą jak do tej pory ofertę ze strony Disneya. Oferta ta w kwocie 71,3 miliarda dolarów, złożona przez The Walt Disney Company jest zaktualizowaną wersją oferty zakupu pakietu większościowego akcji 21th Century FOX, jaką Disney złożył kilka miesięcy temu. A wszystko po to, by przebić ofertę Comcast w kwocie 65 miliardów dolarów. Comcast może jeszcze próbować ponownie przebić ofertę, jednak jest to mało prawdopodobne.

* Pojawiła się nie tylko zapowiedź kolejnego 4. odcinka serialu Cloak and Dagger, ale również dwa fragmenty tego epizodu.

* Artysta Mark Bagley najbardziej kojarzony z pracą nad przygodami Człowieka Pająka w prawie 3,5 minutowym materiale wideo tworzy szkic jednej z okładek, na której możemy zobaczyć walkę pomiędzy wspomnianym bohaterem oraz Venomem. Dodatkowo opowiada on m.in. o początkach swojej kariery rysowniczej.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.